KALENDÁŘ AKCÍ

2018/2019

 

Říjen

 

1.10. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Medvídci)

4.10. Poprvé v knihovně. Seznámení s knihovnou – přihlášení za čtenáře (1.A, B)

8.10. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Berušky)

11.10. Celý rok s knížkou (3.A, B)

22.11. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Žabky)

25.10. Podzim (2.A, B, C)

26.10. Jak pejsek a kočička slavili 28. října (3.A, B)

 

Listopad

 

1.11. Hrdinská povolání – Hasiči (2.A, B, C)

5.11. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Koťátka)

8.11. Zdeněk Miler a Krtek (1.A, B)

12.11. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Motýlci)

15.11. Cesty za dobrodružstvím (5.A, B)

19.11. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Myšky)

22.11. Bajky a přísloví (3.A, B)

26.11. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Medvídci)

29.11. Cesty za dobrodružstvím (ZŠ Holasice 4.A, 5.A)

Prosinec

 
 

3.12. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Berušky)

6.12. Božena Němcová (2.A, B, C)

10.12. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Ježci)

13.12. Vánoce (1,A. B)

17.12. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Žabky)

 

Leden

 

7.1. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Koťátka)

14.1. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Motýlci)

17.1. Zima (2.A, B, C)

21.1. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Myšky)

24.1 Josef Lada (1.A, B)

28.1. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Medvídci)

 

Únor

 

4.2. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Berušky)

7.2. Hrdinská povolání – Policie (2.A, B, C)

14.2. Pravek (ZŠ Holasice 4.A, 5.A)

18.2. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Ježci)

21.2. Pohádky (1.A, B)

25.2. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Žabky)

28.2. Brněnské pověsti (3.A, B)

 

Březen

 

4.3. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Koťátka)

11.3. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Motýlci)

14.3. Jaro (2.A, B, C)

18.3. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Myšky)

21.3. Kouzelný mlýnek (Václav Čtvrtek)  (1.A, B)

25.3. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Medvídci)

 

Duben

 

1.4. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Berušky)

4.4. Robinson Crusoe (5.A, B)

8.4. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Ježci)

29.4. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Koťátka)

 

Květen

 
 

6.5. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Motýlci)

9.5. Staré pověsti české (3.A, B)

13.5. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Myšky)

16.5. Hrdinská povolání – Záchranáři (2.A, B, C)

20.5. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Medvídci)

23.5. Ilustrátoři dětských knížek (1.A, B)

27.5. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Berušky)

 

Červen

 

3.6. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Ježci)

10.6. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Žabky)

13.6. Léto (2.A, B, C)

17.6. Jižní Morava čte dětem (regionální autoři) (MŠ Koťátka)

20.6. Pasování prvňáčků na čtenáře (1.A, B)



Naše knihovna


Kontakt

Městská knihovna Rajhrad, Masarykova 459, 664 61 Rajhrad

tel: 547 229 432


Anketa

Jak se Vám líbí dětské stránky?

Ano, líbí
73%
108

Je co vylepšit
27%
39

Celkový počet hlasů: 147